Kontakt:

Polauto Warszawa Marki

Formularz kontaktowy:

Administratorem danych osobowych jest Polauto Spółka z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdują się w Polityce Prywatności.

Wypożycz Bagażnik Rowerowy Na Dach Homar 2

0

Niezawodny bagażnik dachowy Homar 2 pozwoli na komfortowe przewożenie roweru z maksymalną prędkością 120 km/h. Dzięki zastosowaniu aluminium konstrukcja uchwytu jest lekka, wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne oraz korozję.

Formularz wypożyczenia

1. Twoje dane
Wpisz swoje dane niezbędne do wypożyczenia sprzętu
Twoje imię*
Adres e-mail*
Numer telefonu*
2. Termin
Wybierz termin wypożyczenia sprzętu
Data wypożyczenia - zwrotu*
3. Opcje dodatkowe
Wybierz opcje dodatkowe
Belki*
Jeżeli nie masz belek dachowych to wybierz opcje. Wypożyczamy belki TYLKO na relingi dachowe.
Montaż*
Wybierz czy zamontujesz i zdemontujesz samodzielnie, czy chcesz, aby zrobili to nasi pracownicy
Kaucja zwrotna*
Kaucja zwrotna jest pobierana i w przypadku zwrotu nieuszkodzonego produktu całkowicie zwracana
4. Suma do zapłaty
Kwota do zapłaty podczas odbioru sprzętu. Pamiętaj, że w tą kwotę jest wliczona zwrotna kaucja
Suma:

Opis produktu

Niezawodny bagażnik dachowy Homar 2 pozwoli na komfortowe przewożenie roweru z maksymalną prędkością 120 km/h. Dzięki zastosowaniu aluminium konstrukcja uchwytu jest lekka, wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne oraz korozję. Rower jest mocowany za ramę przy pomocy solidnego uchwytu i wygodnego pokrętła. Bagażnik nadaje się do większości jednośladów z ramą okrągłą lub owalną o wymiarach przekroju w zakresie 24-60 mm. Wzmocniona rynna podstawy zwiększa sztywność konstrukcji. Koła roweru są blokowane i przytwierdzone za pomocą mocnych uchwytów z solidnymi paskami. Dzięki takim rozwiązaniom rower jest bezpiecznie przewożony na dachu samochodu. Bagażnik jest łatwy do zamontowania na standardowych belkach poprzecznych bagażnika dachowego. Pasuje do belek prostokątnych o wymiarach 32×25 mm i do belek owalnych 51×28 mm. Do produkcji wykorzystano materiały wysokiej jakości, co przekłada się na komfort długiej i niezawodnej eksploatacji przez wiele lat.