Kontakt:

Polauto Warszawa Marki

Formularz kontaktowy:

Administratorem danych osobowych jest Polauto Spółka z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdują się w Polityce Prywatności.

Wypożycz Uchwyt rowerowy na dach Thule ProRide 598

0

Bagażnik rowerowy na dach Thule ProRide 598to nowatorski i funkcjonalny następca uchwytu rowerowego Thule ProRide 591. Zapewnia stabilny i bezpieczny przewóz rowerów o maksymalnej masie 20 kg.

Formularz wypożyczenia

1. Twoje dane
Wpisz swoje dane niezbędne do wypożyczenia sprzętu
Twoje imię*
Adres e-mail*
Numer telefonu*
2. Termin
Wybierz termin wypożyczenia sprzętu
Data wypożyczenia - zwrotu*
3. Opcje dodatkowe
Wybierz opcje dodatkowe
Belki*
Jeżeli nie masz belek dachowych to wybierz opcje. Wypożyczamy belki TYLKO na relingi dachowe.
Montaż*
Wybierz czy zamontujesz i zdemontujesz samodzielnie, czy chcesz, aby zrobili to nasi pracownicy
Kaucja zwrotna*
Kaucja zwrotna jest pobierana i w przypadku zwrotu nieuszkodzonego produktu całkowicie zwracana
4. Suma do zapłaty
Kwota do zapłaty podczas odbioru sprzętu. Pamiętaj, że w tą kwotę jest wliczona zwrotna kaucja
Suma:

Opis produktu

Bagażnik rowerowy na dach Thule ProRide 598to nowatorski i funkcjonalny następca uchwytu rowerowego Thule ProRide 591. Zapewnia stabilny i bezpieczny przewóz rowerów maksymalnej masie 20 kg. Zaprojektowany w każdym detalu charakteryzuje się niezwykle łatwym i prostym montażem. Elegancki i nowoczesny o lekkiej lecz solidnej konstrukcji opartej na szynie aluminiowej, w wygodny i bezpieczny sposób przewiezie Twój rower do celu podróży.

Charakteryzuje go podwójny system stabilizacji (koła i ramy), dzięki czemu ma formę platformy z uchwytami, a nie haka, zwiększając tym samym jakość osadzenia jednośladu. Ruchome i samoregulujące ramię umożliwia montaż po dowolnej stronie dachu: lewo i prawostronny oraz automatyczne pozycjonowanie roweru po jego przymocowaniu. Pokrętło ogranicznika momentu dokręcenia steruje siłą uchwytu przenoszoną na ramę, jest wygodnie umieszczone na poziomie dachu i informuje o odpowiednim docisku kliknięciem. Miękkie okładziny, które dostosowują się do rur ramy roweru, rozkładają nacisk, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia ramy oraz nieprawidłowego montażu. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wydłużona dolna szczęka uchwytu podtrzymująca ramię roweru, skutecznie zabezpieczająca przed upadkiem podczas montażu oraz transportu na dachu samochodu. Ponadto bagażnik rowerowy został wyposażony w uchwyty kół z szybkorozłącznymi skośnymi taśmami, które chronią obręcze kół rowerów górskich oraz zapewniają solidne mocowanie rowerów uniwersalnych. Pasy z regulacją naciągu ułatwiają mocowanie kół o różnych szerokościach opony do 2,5 cala (6,35 cm).